Jak pracuji


me-sluzby-mPRODÁM VAŠI NEMOVITOST ZA NEJLEPŠÍ CENU

1. E-book ZDARMA

Na základě telefonického či elektronického kontaktu Vám zašlu ZDARMA užitečnou příručku/E-Book na Váš e-mail s názvem "7 CHYB PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI". Pro samoprodejce se jedná o soubor velmi užitečných rad/chyb, kterých je dobré se vyvarovat.

2. Odhad nemovitosti ZDARMA

Pokud mne poté budete kontaktovat se zájmem o zastupování při prodeji Vaší nemovitosti, tak v první řadě Vám ZDARMA vypracuji dokument na nejvyšší odhad tržní ceny Vaší nemovitosti a zároveň prověřím její právní stav. Při té příležitosti se domluvíme na termínu osobní schůzky, ať už třeba v kavárně nebo přímo ve Vámi nabízené nemovitosti na prodej.

3. Prodejní strategie - HOME STAGING

Během osobního setkání Vám předám dokument odhadní ceny v tištěné podobě, probereme prodejní strategii a zjistím výhody i nevýhody Vaší nemovitosti. Na místě dané nemovitosti zhodnotím reálný stav, popřípadě zajistím Home Staging = úprava interiéru včetně ev. zapůjčení nábytku a bytových doplňků, možné drobné opravy/úpravy nebo vyklizení. Zároveň se spolu domluvíme na dalších krocích o mém zastupování při prodeji a poskytování mých realitních služeb.

4. Prezentace - FOTOGRAFIE, VIDEO, 3D SCAN, VIZUALIZACE, WEB NEMOVITOSTI

Profesionálním fotografem a kameramanem nechám zhotovit a graficky zpracovat prvotřídní fotografie, video nemovitosti, tzv. video prohlídku, 3D sken, v případě nezařízené nemovitosti zpracuji vizualizaci, a v neposlední řadě vytvořím vlastní webové stránky nemovitosti. Všechny tyto úkony jsou dnes moderním nástrojem pro inzerci realit, díky níž se inzerát dané nemovitosti na obchodních a realitních serverech zobrazuje na předních pozicích a tudíž je neustále Vašim potencionálním kupcům na očích.

 

PRACUJI PRECIZNĚ S KONKRÉTNÍMI VÝSLEDKY

5. Průkaz PENB

V případě chybějících dokumentů k nemovitosti např. PENB jsem schopná ho obstarat. PENB = Průkaz energetické náročnosti budov (povinný ze zákona, který je nutno doložit před uskutečněním prodeje nemovitosti).

6. Inzerce 

Cíleně inzeruji Vaši nemovitost virtuální formou na realitních serverech, sociálních sítích, popř. v rámci tiskovin. Aktivně vyhledávám kupce v databázi mé spolupracující realitní kanceláře a jejích dalších spolupracujících realitních kancelářích a prodejních partnerů. S potencionálními kupci Vaší nemovitosti organizuji osobní prohlídky v nejbližším možném termínu.

7. Zpětná vazba

Informuji prodejce o průběhu prohlídek, pravidelně sleduji vývoj a stav prodeje nemovitosti a majiteli průběžně podávám report o jeho nemovitosti telefonicky nebo e-mailem. Prověřím platební možnosti kupujícího a uzavřu s ním rezervační smlouvu na koupi dané nemovitosti včetně složení rezervační zálohy.

 

DOTÁHNU VĚCI DO KONCE

8. Kupní smlouva

Spolupracující advokátní kancelář sepíše smlouvu o smlouvě budoucí/kupní smlouvu/smlouvu o převodu členských práv a povinností a další související dokumenty. Poté, co kupující uhradí celkovou kupní cenu do notářské, advokátní nebo bankovní úschovy, podám smlouvy na katastr nemovitostí nebo na bytové družstvo dle typu vlastnictví nabyté nemovitosti.

9. Předávací protokoly

Závěrem zajistím vyplacení prodávajícímu/klientovi finanční prostředky z úschovy nejrychlejším způsobem, a to převodem on-line na jeho osobní účet/číslo účtu ve smlouvě. Vypracuji předávací protokoly a předám osobně Vaši bývalou nemovitost novému majiteli včetně převodu eletřiny, vody, plynu a podkladů pro případné daňové povinnosti.

 

 

Pokud potřebujete pomoc profesionála ve světě realit, tak mne neváhejte kontaktovat na tel.:

702 588 048

nebo na e-mailové adrese:

simberska@profimaklerka.cz

Home Staging


Home Staging využívám při profesionální přípravě k prodeji nemovitostí mých klientů. Jedná se o vytvoření příjemné atmosféry budoucího domova pro nové majitele, kteří samozřejmě touží po pěkném domově, kde se s rodinou budou cítit skvěle, v naprosté harmonii a pohodě. Ale, ne každý si dokáže představit byt či dům, který vidí poprvé, jako jeho nový útulný a zabydlený domov. Z tohoto důvodu spolupracuji s profesionálními designéry, kteří v interiérech umí vytvořit hřejivou voňavou a láskyplnou náladu.

Cílem Home Stagingu je zvýšení hodnoty a atraktivity Vaší nemovitosti určené k prodeji a tudíž k oslovení a připoutání co možná nejširšího okruhu potenciálních kupců.

Nechte Vaši nemovitost zazářit na první pohled, protože první dojem uděláte pouze jednou, a už se nikdy nebude opakovat. Získejte díky Home Stagingu úplnou a naprostou výhodu před ostatními prodávajícími při prodeji té Vaší nemovitosti.

 

UKÁZKY HOME STAGINGU:

Veleslavín1před Veleslavín1pO

DALŠÍ UKÁZKA "PŘED" A "PO" HOME STAGINGU

Veleslavín1před Veleslavín1pO

 

 

DALŠÍ UKÁZKA "PŘED" A "PO" HOME STAGINGU

Veleslavín1před Veleslavín1pO

DALŠÍ UKÁZKA "PŘED" A "PO" HOME STAGINGU

Veleslavín1před Veleslavín1pO

 

 

DALŠÍ UKÁZKA "PŘED" A "PO" HOME STAGINGU

Veleslavín1před Veleslavín1pO

 

 

DALŠÍ UKÁZKA "PŘED" A "PO" HOME STAGINGU

Veleslavín1před Veleslavín1pO

 

 

DALŠÍ UKÁZKA "PŘED" A "PO" HOME STAGINGU

Veleslavín1před Veleslavín1pO

Vydělávejte se mnou


kamila-simberskaVÍTE, ŽE NA PRODEJI ČI PRONÁJMU VE VAŠEM OKOLÍ MŮŽETE VYDĚLAT?

PRODÁVÁ SE NEBO PRONAJÍMÁ VE VAŠEM OKOLÍ BYT, DŮM ČI NEBYTOVÝ PROSTOR?

Podělte se o tuto skutečnost a předejte mi kontakt na majitele nemovitosti buď telefonicky na: 702 588 048 nebo SMS nebo na e-mail: simberska@profimaklerka.cz

PROČ MI PŘEDAT KONTAKT?

Zajistíte si tím zajímavý vedlejší příjem, a to za pouhé sdílení informací. Za zobchodování každého Vašeho kontaktu/ zakázky obdržíte zprostředkovatelskou provizi v řádu tisíců korun.

NÁZORNÝ PŘÍKLAD:

Vaše sousedka, kamarádka, teta nebo sourozenec, bývalý spolužák, Váš automechanik, lékař, zubař nebo kolega z práce nebo Váš jiný další známý chce prodat byt nebo dům; Vy mi na něj předáte kontakt, já celý obchodní proces zrealizuji na profesionální úrovni a samozřejmě s naprosto optimálními výsledky, a v té chvíli Vám na účtu přistane krásná provize např. 15.000,- Kč.  

POJĎTE SE MNOU VYDĚLÁVAT, TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI!

 

O mně


Profimakléřka Šimberská

Profimakléřka Šimberská

 

 

Realitám si věnuji již na "plný úvazek" a podnikání v tomto oboru mě velmi baví a naplňuje. 

 

Práci realitní makléřky odvádím na profesionální úrovni a ve spolulupráci s dalšími profesionály točím autentické video prohlídky, využívám profesionální fotografy, vytvářím Home Staging, inzeruji na největších realitních portálech ČR, pracuji na sociálních sítích, a to vše s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti. 

 

PROČ VZNIKLY TYTO STRÁNKY?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je, řekněme, nemalý. Informovat se můžete na mých stránkách viz "Mé služby", "Home Staging", "Video prohlídky", "Články" nebo "O mně". Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování, a že si pro prodej nemovitosti zvolíte toho pravého profesionála v realitách. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř, a ani kupující. Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti mých klientů. Dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mne pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, tak Vám děkuji. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy při probrání prodeje Vaší nemovitosti.

0 let obchodní praxe
0 klientů
0 obchodních transakcí

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

ZDARMA

Dříve, než se rozhodnete prodávat Vaši nemovitost, zvu Vás na kávu s konzultací ZDARMA

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám elektronické moderní nástroje a provozuji špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam, kde pracuji, se i vyznám. Bydlím tu a tudíž dobře znám situaci pražského realitního trhu.

Články


Služba, za kterou se platit vyplatí Služba, za kterou se platit vyplatí Celý článek

Jen nafotí, podá inzerát a usmívá se při prohlídkách. Nakonec inkasuje tučnou provizi. I s takovým názorem a zkresleným pohledem se setkávají realitní makléři. Opak je pravdou a v současné situaci to platí dvojnásob. Právě teď se totiž majiteli vyplatí obrátit se při prodeji nebo pronájmu nemovitosti na profesionála.

Pronájmy mizí rychle z nabídek. Jak připravit dům či byt na pronájem? Pronájmy mizí rychle z nabídek. Jak připravit dům či byt na pronájem? Celý článek

Růst cen nemovitostí, zvýšení sazeb u hypoték, nechuť přijímat dlouhodobý závazek v nejisté době. To vše jsou faktory, které zvyšují poptávku po nájemním bydlení. Věnujte pozornost přípravě nemovitosti před pronájmem, investice se vyplatí.

 

Kontakt


kontakt-culiky

ZREALIZUJI CELÝ PRODEJNÍ PROCES OD ZAČÁTKU DO KONCE NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI

 

Volejte mi na: +420 702 588 048

 

Pište mi na: simberska@profimaklerka.cz

 

Informujte se na: Mé služby

 

Přijďte za mnou do: Jindřišská 17, Praha 1 (po předchozí domluvě)

Adresa

Jindřišská 889/17,
110 00 Praha 1

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat